«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Медицина қызметкеріне алғыс

Пандемияның қиын күндерінде медицина қызметкерлері үлкен жұмыс атқаруда. Сондықтан колледж студенттерінің активі медицина қызметкерлеріне жақсылық акциясын бастады.
2021 жылдың 11 маусымында «Квансон» ККК студенттік активі медицина қызметкері Раиса Оспановна Каспаковаға студенттерге ықыласты, мейірімді қарым-қатынас және шынайы мейірімділік үшін алғысын білдірді.
Раиса Оспанқызы салауатты өмір салтын қалыптастыру бойынша үлкен түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Ондаған студенттерге өз денсаулығына жауапкершілікпен және саналы түрде қарауға көмектесті.
Балалар оған мықты денсаулық, шығармашылық табыс және медицина қызметкерінің қажырлы еңбегінде шыдамдылық тіледі.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған