«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Барлық мамандықтар бойынша ең дана…

30 қыркүйекте колледжде мұғалімдер күніне арналған мерекелік концерт өтті. Бірінші және екінші курс студенттерінің шығармашылық топтары мектеп өмірінің көріністерінен, сүйікті мұғалімдер туралы әндерден, билерден, сондай-ақ өлеңдерден тұратын нөмірлер дайындады.Тәжірибелі мұғалімдер мен шеберлер «Квансондықтарға» алғаш рет колледж табалдырығын аттап, біздің колледжде кәсіби өмірбаянын бастағандарды күлкілі түрде арнады.Колледж директоры А.В.Журенко әріптестерін Мұғалімдер Күнімен, кәсіптік-техникалық білім беру қызметкерлері күнімен, ал еңбек ардагерлерін Қарттар күнімен құттықтап, білім және тәрбие ісіне қосқан үлесі үшін алғыс хаттар мен Құрмет грамоталарын табыс етті.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған