«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Жұмыс берушілер күнінің қорытындысы

Квансон» Қазақстан–Корей колледж мекемесінде 2022 жылғы 15 қарашада кадрларды даярлау сапасын арттыру мақсатында жұмыс берушілермен одан әрі тиімді өзара ынтымақтастық жасау мақсатында «Жұмыс берушілер күні» өтті.

Іс-шара семинар форматында өтті.  Іс – шараға «Пицца Блюз» кафелері мен мейрамханалар желісін ұсынатын «Нұр Іскер» ЖШС кәсіпорнының өкілдері бас технолог Резунова Елена Юрьевна, сондай-ақ Жанфусан Владимир Леонидович – «Шығыс-Батыс» Мейрамхана ауласы директорының өндіріс жөніндегі орынбасары қатысты.

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының 2 курс студенттері «la festa»мейрамханасына барды. Іс – шара барысында «Павлова И.А.» ЖК – «la festa» мейрамханасымен, «Резунова Е. Ю.» ЖК-мен әлеуметтік әріптестік туралы шартқа қол қойылды. Іс-шара қорытындысы бойынша жұмыс берушілерге Қазақстан Республикасы Білім Министрлігінің Алғыс хаттары табысталды.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған