«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

«Осындай мамандық бар – Отанды қорғау!»

10 сәуір күні колледжде Өскемен қаласының қорғаныс істері Департаменті капитан Адиль Айдынұлы Амирханов пен Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі Басқармасының  3-сынып сержанты Меруерт Сейтмуратовна Утеулина өкілдерінің әскерге шақыру жасындағы студенттермен кездесуі өтті.

Қорғаныс Министрлігі мен Ғылым және жоғары білім Министрлігінің бірлескен жобасын іске асыру барысы туралы ол мерзімді әскери қызмет өткерген барлық азаматтарға әңгімелесу нәтижелеріне қарай Ұлттық бірыңғай тестілеуді есепке алмай, әскери борышын өтеген соң екі жыл ішінде ақылы негізде жоғары оқу орындарына түсуге мүмкіндік береді.

Әскери қызметкерлері қазіргі уақытта әскери қызметшілер үшін қандай жеңілдіктер бар екенін айтып, студенттердің сұрақтарына жауап берді.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған