«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

«Ең көп оқитын топ» байқауы

22.02.23 ж. Колледжде 1 курс топтары арасында «Ең көп оқитын топ» атты байқауы өтті. Бұл байқаудың басты мақсаты:ең көп оқитын топты анықтау және  студенттерді  кітаппен қарым-қатынас жасауға баулу. Сонымен қатар байқауға 4 топ қатысты. Байқау келесі көрсеткіштер бойынша өткізілді: кітапханаға келуді, кітап беруді, электрондық ресурстарды пайдалануды, кітапхананың бұқаралық іс-шараларына қатысуды салыстырмалы талдау. Көрсеткіштер бойынша 1 орынды 2 топ 22-1, 22-3, екінші орынды 22-4 топ, үшінші орынды 22-2 топ иеленді.

ГруппаПосещаемостьКниговыдачиИспользование электронных ресурсовУчастие в массовых мероприятиях библиотекиИтог

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған