«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Жаңа жылдық мерекелердің қорытындысы

Қазылар алқасы жаңа жылдық конкурстарды қорытындылады. Колледж студенттері жаңа жылдық іс-шараларға белсенді қатысты. Биылғы жылы келесі байқаулар болды: ең жақсы аудиторияны безендіру, ең жақсы жаңа жылдық костюм, ең жақсы жаңа жылдық тағам, ең жақсы театрландырылған қойылым.

Ең жақсы аудиторияны безендіру конкурстың қорытындысы бойынша              І орынды 22-1 топ, ІІ орынды 21-4 топ, 22-4 топ, ІІІ орынды 22-3 топ иеленді.

Ең жақсы жаңа жылдық костюмдер болып танылды: І курс студенттері арасында 1 орын-22-3, 22-1; ІІ курс студенттері арасында 1 орын-21-4, 2 орын -21-3, 3 орын -21-1,21-5.

Ең жақсы жаңа жылдық тағам конкурста орындар былайша бөлінді: І орын-21-2, ІІ орын-21-4, ІІІ орын-21-5.

Байқауда І курс студенттері арасында ең жақсы театрландырылған қойылым: І орын-22-4, ІІ орын-22-3, ІІІ орын-22-2 иеленді.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!!!

Пікір үстеу