«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

«Әдеби шығарманы және оның кейіпкерлерін талқылау»әдеби соты21 Сәуір орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

Г. Ч. Мырзағалиева топтың 1 курс студенттерімен сот отырысының уақытша түрінде стандартты емес әдеби сабақ өткізді
22-3. Бұл сабақтың мақсаты ф.м. Достоевскийдің шығармашылығы туралы білімді бекіту; жанашырлық, жанашырлық сезімін тәрбиелеу болды. Өткізілген сабақ қылмыскердің өзінің жеке басын растау үшін рұқсат етілген, моральдық мүмкін болатын шектен өтуге тырысқан адамды айыптау жазасын өз мойнына алатынын атап өтті. Студенттер кейіпкерлерге сипаттама беру, олардың іс-әрекеттерін бағалау, сөздерін мәтіннен алынған материалмен растау, қазіргі заманға ұқсастықтар жасау, салыстырулар жасау дағдыларын үйренді.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған