ЖҰМЫС БЕРУШІЛЕРМЕН ӘЛЕУМЕТТІК ӘРІПТЕСТІК-КОЛЛЕДЖДІҢ ТАБЫСТЫ ДАМУЫНЫҢ ЖӘНЕ ТҮЛЕКТЕРДІ ЖҰМЫСҚА ОРНАЛАСТЫРУДЫҢ КЕПІЛІ

Көптеген жылдар бойы Қазақстан-Корей колледжі облыстың кәсіпорындары үшін білікті жұмысшылар мен орта буын мамандарын даярлауда.

Осы жылдар ішінде жұмыс берушілермен тығыз байланыс орнатылды.

Әлеуметтік әріптестермен өзара іс-қимыл кадрларды даярлаудың барлық кезеңдерінде жүзеге асырылады: кәсіптік бағдар беруден бастап түлектерді жұмысқа орналастыруға дейін.

Сонымен, 6 қыркүйекте колледжде осы мәселелерді сәтті шешу үшін колледж әкімшілігі «Кондитер +!» директоры Лескина Людмила Николаевнамен кездесті.

Колледждің жұмыс берушілері білім беру бағдарламаларын әзірлеуге қатысады; жұмыс берушілермен оқу жоспарлары мен бағдарламалары, серіктес кәсіпорындарда өндірістік практиканы ұйымдастыру мәселелері (көбінесе еңбекақы төлей отырып), оқу жұмыс орындарын жарақтандыру және студенттерді кәсіпорындарда заманауи жабдықтарда оқытуды ұйымдастыру келісіледі; Л.Н.Лескинамен кездесу қорытындысы бойынша бірінші курс студенттерімен кәсіпорындарға экскурсиялар ұйымдастыру,  екінші курс студенттерімен мастер-кластар өткізу, сондай-ақ үшінші курс студенттерінде тәжірибеден өту үшін жағдай жасау мәселелері шешілді.