«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Қайырымды істер марафоны жалғасуда: «Біз қолға үйреткендер үшін жауаптымыз»

Бүгінгі таңда тасталған және қаңғыбас жануарлар мәселесі өзекті болып табылады, ол баспасөз беттерінен шықпайды, бұқаралық ақпарат құралдарында үнемі талқыланады. Көптеген адамдар бұл мәселенің маңыздылығын түсінеді. 2021 жылғы 19 мамырда  20 ТПП тобының ерікті студенттері біздің кішкентай бауырларымыз үшін қонақжай сатып алып, қаңғыбас иттерге арналған баспанаға барды. Студенттер иттерге үнемі қамқорлық жасайтын еріктілердің жұмысын атап өтті – бұл өте ауыр жұмыс.

Еріктілер жануарларға әлеуметтенуге көмектеседі, адамдардан қорықпауға үйретеді және оларға өмірдің жаңа жағын көрсетуге тырысады.

«Мұндай сапарлар өте қажет: Біріншіден, біз қайырымды іс жасадық-көмекке мұқтаж адамдарға көмектестік, екіншіден, жануарлармен және атқарылған жұмыстармен сөйлескеннен кейін бізде осындай жарқын және жақсы көңіл – күй болды, мен одан да жақсы істер жасағым келді»,-деп белсенді Евгения Лебедева сапардан алған әсерлерімен бөлісті. «Адал жүрек» ҚБ төрағасы Михайлюк Марина Владимировнаға сіздің мейірімді жүрегіңіз және қайырымды істеріңіз үшін үлкен алғысымызды білдіреміз!

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған