«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Ардагерлерді үйде құттықтау – жақсы дәстүр.

«Квансон» ККК студенттік өзін-өзі басқару әкімшілігі мен активі            Ұлы Жеңістің 76 жылдығына орай Лях  Виктор Севостьяновичке барды.

Виктор Севастьянович Лях соғыста болмаса да, өзінің туыстарын күткендер бастан кешкен соғыс қасіреті мен жеңіс қуанышын өте жақсы еске алады. Соғыс балалары ерте есейген. Осылайша, Виктор Севостьянович кейіннен әскери қызметке айналады және көптеген жылдар бойы жердегі бейбітшілік үшін Кеңес әскерлерінің қатарында қызмет етеді.

Виктор Севастьянович біздің колледждің жиі қонағы болып табылады және соғыс кезіндегі және тылдағы халықтың ерліктері туралы, солдаттық достық және отансүйгіштікке және Отанға деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу туралы әңгімелейді.

Колледж қызметкерлері мен студенттері Лях  Виктор Севостьяновичті келе жатқан мамыр мерекелерімен құттықтап, сыйлық пакетін табыс етті. Жеңіс күнімен қымбатты ардагер, сіздерге бақыт, денсаулық және бейбітшілік тілейміз!!

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған