«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Кәсіби әлемге жақсы жол!

Қазақстан – Корей колледжінде жаңа оқу жылы «менің колледжім-менің тағдырым»атты білім күніне арналған салтанатты жиыннан басталды. Мерекеде сөз сөйлеген ШҚО білім басқармасының директоры, өкілі, кәсіби бағдар беру жұмысы жөніндегі менеджер өз құттықтауларында қазіргі студенттер, сондай-ақ біздің көптеген түлектеріміз жақсы оқу үшін бар күш-жігерін жұмсайды, тамаша кәсіби қабілеттерін көрсетеді және мамандық әлеміне батыл қадам басады деп үміттенетіндерін айтты. Биыл біздің колледжге мемлекеттік тапсырыс бойынша оқуға түскендер арасында 110 студент бар. Сондай-ақ жаңа жиынды ата-аналар, үздік студенттер, студенттік ұйымның көшбасшылары құттықтады. Бірінші курс студенттері жауап сөз сөйледі. Оларға технолог, аспаз, кондитер-безендіруші мамандықтарының рәміздері табыс етілді. Бірінші, екінші курстың барлық топтарында » білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік, патриотизм.»Бірінші курс студенттеріне арнайы әзірленген Нұсқаулық-жолсілтеме, «Квансон» атаулы қаламы және дәптерлері бар сыйлық пакеттері берілді. Қайырлы жол, Құрметті студенттер!

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған