«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

«Квансон» ҚКК студенттерімен ашық диалог

21-1 және 21-4 топ студенттері Халықтар Достығы үйінде өткен ашық диалогқа қатысты. Іс-шараның мақсаты студенттермен қақтығыстарды ашу, этно-блог, әлеуметтік желілерде өзін қалай дұрыс ұстау керектігі тақырыбында ашық диалогқа ұйымдастыру болды.

Әлеуметтану ғылымдарының кандидаты – Столярова Элеонора Олеговнамен ұйымдастырылған нетворкинг (нетворкинг – бұл іскерлік байланыстарды құрудың прогрессивті тәсілі. Қарапайым сөздермен – мансап, бизнес үшін қажетті адамдармен дұрыс таныстықты ұйымдастыру) біздің студенттерге өте ұнады. Студенттер нетворкингтің артықшылықтары туралы көп ақпарат алды. Нағыз нетворкинг: Сіз өзіңізді қандай адамдармен қоршайсыз, тәжірибе, Сіздің бойыңызда жоқ дағдылар мен мүмкіндіктер сынды өмір салтын сипаттайды. Бұл ұзақ мерзімді және, ең бастысы, өзара пайдалы қарым-қатынас.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған