«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

«Жалған адалдық – ізгілік емес, ар-ождан – ізгі ниет»

2021 жылдың 27 қазанында «Квансон» Қазақстан-Корей колледжінің 1 және 2 курс топтарында Мұхтар Әуезовке арналған бірыңғай «Адалдық сағаты – Часа честности» өткізілді. Мұхтар Әуезов – өз халқына мол мұра қалдырған қазақ әдебиеті мен мәдениетінің ұлы қайраткері. Ол «Жалған адалдық — бұл ізгілік емес, ар — ождан — ізгілік, ар-ождан-кез-келген жазадан гөрі қатал жаза» деген еді. Бұл сабақ бізге адалдық сапасының құндылығын тағы бір рет көрсетеді. Парасаттылық – өзінің және басқаның еңбегіне деген адал көзқарас. Адалдық пен парасаттылық туралы дәстүрлі сынып сағаты студенттердің назарын олардың әрқайсысында осы сапаның қалыптасуына аударды. Адалдық сағатының соңында студенттер оқуға деген көзқарастары адалдық көрсеткіші деп қорытынды жасады. Біз бұл туралы ойланамыз!

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған