«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Колледжде кәсіптік бағдар беру жұмысын ұйымдастыру бойынша негізгі тәсілдер

Кәсіптік бағдар беру жүйесінің негізгі мақсаты мектеп түлектерінің болашақ кәсіби қызметін еркін және саналы таңдауы үшін колледжде қолайлы жағдайлар жасау болып табылады.2021 жылдың қараша айында колледжіміздің оқытушылары мен шеберлері өздерінің бекітілген мектептерінде кәсіби бағдарлау жұмысын бастады.Презентанттар жұмысты директордың мектеппен ынтымақтастық туралы ұсынысы, кәсіптік бағдар беру қызметінің бірлескен жоспарын құру және бекіту туралы хатымен таныстырудан, 9 және 11-сынып түлектерінің саны, ТжКБ оқу орындарына түсуге ниет білдірген 9-сынып оқушыларының шамамен алғандағы саны туралы деректерді жинаудан бастады.Презенттар мектеп түлектерімен алғашқы диалог өткізді:- колледжде оқытылатын мамандықтар туралы, біздің түлектеріміздің еңбек нарығында сұранысқа ие болуы және жұмысқа орналасуы туралы айтып берді;- әлеуметтік серіктестер, колледж ынтымақтасатын кәсіпорындар туралы, практикадан өту мүмкіндігі туралы, сондай-ақ болашақта қаланың жетекші кәсіпорындарында жұмысқа орналасу туралы;- білім алушыларды әлеуметтік қолдау (стипендия, тегін жол жүру ақысы, тамақтану), шеберханаларды материалдық жабдықтау, білікті педагогикалық кадрлар, қосымша оқыту мүмкіндігі туралы.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған