«КВАНСОН» ККК-ДЕ ВАКЦИНАЦИЯ БОЙЫНША АҚПАРАТТЫҚ-ТҮСІНДІРУ ЖҰМЫСТАРЫ КҮШЕЙТІЛДІ. В ККК «КВАНСОН» УСИЛЕНА ИНФОРМАЦИОННО-РАЗЪЯСНИТЕЛЬНАЯ РАБОТА ПО ВАКЦИНАЦИИ

Ағымдағы жылдың 12 қарашасында «Квансон» ҚКК медбикесі Раиса Оспановна Каспакова коронавирусқа қарсы вакцинация бойынша 1 курс студенттеріне ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Жұмыс барысында кәмелеттік жасқа толмаған студенттерге қауіпсіздік шараларын сақтау және коронавирустық инфекцияға қарсы вакцинация жүргізу қажеттілігі түсіндірілді. Коронавирусқа қарсы вакцинацияның негізгі мақсаты- адамды COVID-19 инфекциясына төзімді ету үшін, иммундық реакцияны қалыптастыру. Вакцинация-инфекцияны болдырмаудың және адам өмірін құтқарудың қауіпсіз және тиімді әдісі. Егер біз вакцинацияланған болсақ, біз өзімізді ғана емес, жақындарымызды да қорғаймыз.

12 ноября медицинская сестра ККК «Квансон» Каспакова Раиса Оспановна провела информационно-разъяснительную работу для студентов 1 курса по вакцинации против коронавируса. В ходе работы несовершеннолетним студентам разъяснили необходимость соблюдения мер безопасности и проведения вакцинации против коронавирусной инфекции. Главная цель вакцинации против коронавируса — это формирование иммунного ответа, чтобы сделать человека стойким к инфекции COVID-19. Вакцинация – это безопасный и эффективный способ предотвращения заражения инфекцией и спасения человеческих жизней. Если мы вакцинированы, мы защищаем не только себя, но и своих близких.