«КВАНСОН» Қазақстан-Корей колледжі

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу аясында «Квансон» Қазақстан-Корей колледжінде тақырыптық сынып сағаттары, викториналар, челлендждер, байқаулар өтті. Барлық іс-шаралардың желісі 15 желтоқсанда өткен мерекелік концерт болды. 1 және 2 курстың барлық топтары «Менің тобым күн сәулесінде» атты өз топтарының презентацияларын ұсынды, сол арқылы студенттер топтың бірегейлігін, топтың әр студентінің ерекшеліктерін көрсетті. Әр топ көрермендердің назарына патриоттық өлеңдер, әндер, көріністер, билер енгізілген шығармашылық нөмірлер ұсынды. Салтанатты, мерекелік іс-шара соңында студенттер Сократтың «Әрбір адамда күн, тек оған жарқырауға мүмкіндік беру керек» сөзіне тағы да көз жеткізді.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған