Жастар сыбайлас жемқорлыққа: жоқ. Молодежь говорит коррупции: НЕТ

2021 жылғы 20 қазанда «Саналы ұрпақ — Мәңгілік Ел болашағы»облыстық жастар слет — форумы өткізілді. Слеттің мақсаттары мен міндеттері:колледж студенттердің бойында парасаттылықты, сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру;қоғамдағы сыбайлас жемқорлық көріністерін қабылдамауға тәрбиелеу бойынша студенттік бастамаларды көтермелеу;ҚР сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнамасы бойынша саяси-құқықтық білімді кеңейту;Слетте «Саналы ұрпақ» клуб қатарына «Квансон» Қазақстан -Корей колледжінің бірінші курс студенті Мұқаш Алмас қабылданды, сонымен қатар белсенді жұмысы үшін 2 курс студенті Гайдученко Илья құрмет грамотасымен марапатталды. Өткен оқу жылы ішінде Илья біздің колледж «Саналы ұрпақ» клубының барлық іс-шараларын дайындауға және өткізуге қатысты.

20 октября 2021 года был проведен  молодежный слет-форум «Саналы ұрпак – Мәңгілік Ел болашағы». Целями и задачами слета стали: формирование допропорядочности, антикоррупционного сознания и антикоррупционной культуры у студентов колледжей; поощрение студенческих инициатив по воспитанию неприятия коррупционных проявлений в обществе; расширение политико-правовых знаний по антикоррупционному законодательству РК. На слете был принят в ряды клуба «Саналы ұрпак» студент первого курса Казахстанско-Корейского колледжа «Квансон» Мұкаш Алмас, а также награжден почетной грамотой за активную работу студент второго курса  Гайдученко Илья. В течение прошлого учебного годя Илья принял участие в подготовке и проведении всех мероприятий клуба «Саналы ұрпак» нашего колледжа.